II Młodzieżowego turnieju piłki nożnej drużyn sołeckich – Bieślin

29 lipca na boisku sportowym w Bieślinie został rozegrany pierwsze w tym roku rozgrywki piłkarskie w ramach II Młodzieżowego turnieju piłki nożnej drużyn sołeckich. Udział w turnieju mogły wziąć dzieci w wieku do 15 lat zamieszkałe na terenach wiejskich. Zgłosiło się 6 drużyn w składzie do 12 zawodników: Niewolno, Zieleń-Bieślin, Friends Team, Wymysłowo, WKS Wydartowo, WKS Kruchowo. W skład drużyn wchodzili zawodnicy niemal z całej gminy: Wydartowa, Kruchowa, Niewolna, Zielenia-Bieślina, Jastrzębowo, Trzemżala, Szydłowa, Mijanowa, Wymysłowa, Rudek, Miat, Brzozówca, Miławy, Ostrowitego, Lubinia, Kieszkowa, Cytrynowa.

Mistrzem turnieju została drużyna Wakacyjny Klub Sportowy Kruchowo pod opieką Grzegorza Koperskiego. II miejsce zajęła drużyna Friends Team, którego opiekunem jest Pan Radek Laskowski. III miejsce wywalczyli gospodarze turnieju drużyna Zieleń-Bieślin z opiekunem Robertem Łabęckim na czele. Drużyny te otrzymały puchary przygotowane przez sołectwo Zieleń-Bieślin. Gospodarze postanowili wyróżnić także na swoim turnieju najlepszego zawodnika: Kacpra Górnego  (Zieleń-Bieślin) oraz  Najlepszego bramkarza (WKS Wydartowo). Królem strzelców został Maciej Orlikowski, który zdobył 5 bramek dla swojej drużyny Friends Team.

Kolejny ostatni turniej zostanie rozegrany w Niewolnie 5 sierpnia od godz. 9.00.

Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie, Urząd Miejski Trzemeszna, Sołectwo Zieleń-Bieślin.